Általános iskola eredményei

Verseny megnevezése és helyszíne

Résztvevő tanuló

Helyezés

Osztály

Felkészítő tanár

Himnusz éneklési verseny

Menstsikov Luca

Kiss Hanna Viola

Nánássy Kincső

arany minősítés

7.

4.

8.

 

Szabóné Németh Borbála

Bolyai matematika csapatverseny, Veszprém

Mentsikov Luca,

Révfalusi Eszter,

Fekete Álmos,

Turi Ferenc

16.

7.

Álich Klára

Faragó Lilla,

Piller Anna,

Ormai Hanga,

Várady Lilla

5.

5.

Kocsisné Vörösházi Villő

Köszönjük Sió-rajzverseny

Jurcsó Janka Mária,

Kara Kamilla Lola,

Rozs Berta

 

7. és 2.

Dr Dukon Vojtechné

Balatonkenesei Pilinszky Iskola

orsz.
3. hely.

 

Dr Dukon Vojtechné

Megyei SUDOKU verseny

Kiss Elizabet

9.

8.

Sellei Abigél

Berecz Vivien

13.

5.

Kocsisné Vörösházi Villő

Olvasási verseny, Vörösberény

Pilászy Piroska

1.

2.

Papp Judit

Zubor Zétény

2.

3.

Papp Judit

Takács Zsófia

3.

3.

Papp Judit

Kocsis Anna

1.

4.

Farkasné Ferk Katalin

Kiss Hanna

2.

4.

Farkasné Ferk Katalin

Mezei futóverseny diákolimpia, körzeti döntő, csapat

Vass Ádám,

Ormai Koppány,

Várady Patrik,

Pap Olivér,

Arroyo Benjamin

2.

1.-2.

Samu Miklósné

Boros Luca,

Pilászy Piroska,

Bödör Viktorina,

Kovács Laura,

Bocsi Jázmin

3.

1.-2.

Földes Magdolna,

Samu Miklósné

Szíjártó Boldizsár,

Puskás Gergő,

Modok Andor Levente,

Zubor Zétény,

Király Benjamin

3.

3.-4.

Földes Magdolna,

Samu Miklósné

Vollár Vivien,

Szabó Emma,

Takács Zsófia,

Mayer Bianka,

Vass Flóra

3.

3.-4.

Földes Magdolna,

Bognár- Karászi Erzsébet

Molnár Gábor,

Simon Patrik,

Papp Kevin,

Takács Zalán

4.

5.-6.

Szabó Károlyné,

Csernay István

Varga Gréta,

Máté Dorina,

Szíjártó Boglárka,

Schauermann Liza,

Ormai Hanga,

2.

5.-6.

Szabó Károlyné,

Csernay István

Rehák Zoltán,

Turi Ferenc,

Gáspár Ákos,

Ormai Bendegúz,

Farkas Tibor

4.

7.-8.

Szabó Károlyné,

Csernay István

Révfalusi Eszter,

Sarkadi Anna,

Puskás Panna,

Balog Csenge,

Bertalan Boglárka

3.

7.-8.

Szabó Károlyné,

Csernay István

Mezei futóverseny diákolimpia, körzeti döntő, egyéni

Ormai Koppány

1.

2.

Földes Magdolna,

Samu Miklósné

Vollár Vivien

2.

3.

Földes Magdolna

Szaléziánum Érseki Turisztikai Központ -Veszprém-Betlehem-rajzverseny

Jurcsó Janka

díjazott

7.

Dr. Dukon Vojtechné

Zrínyi Ilona Matematikaverseny 

Marosvölgyi Gábor

20.

3.

Bollókné Tóth Zsuzsanna

Kiss Hanna Viola

5.

4.

Bölcsik Éva

Puskás Gergely

15.

4.

Bölcsik Éva

Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny

Jambrik Balázs

7.

6.

Kissné Pethő Ildikó

Fekete Álmos

11.

7.

Álich Klára

Révfalusi Eszter

12.

7.

Álich Klára

Medve Szabadtéri Matekverseny

Várady Lilla,

Ormai Hanga,

Piller Anna

2.

5.

Kocsisné Vörösházi Villő

Lénárt Blanka,

Komáromi Dezdemóna Veronika, Schauermann Liza

15.

6.

Kissné Pethő Ildikó

Herman Ottó Országos Biológia Verseny, megyei döntő

Fekete Álmos

2.

7.

Pusztayné Nemes Beáta

Kosárlabda diákolimpia, megyei döntő

Jurcso Janka Mária,

Puskás Anna Blanka,

Mikó Nikoletta,

Varga Verita,

Révfalusi Eszter,

Sarkadi Anna,

Bertalan Boglárka,

Balogh Csenge Fruzsina,

Papp Zóra Bíborka,

Kiss Elizabet,

Nánássy Kincső,

Zubor Panna Julianna

1.

IV. kcs.

Csernay István

Kosárlabda diákolimpia, megyei döntő

Rozs Blanka,

Komáromi Dezdemóna Veronika,

Balogh Zóra,

Batki Floransz,

Schauerman Liza,

Szijártó Boglárka,

Varga Gréta Barbara,

Varga Verita,

Bödör Veronika Vivien,

Piller Anna,

Lénárt Blanka Klára

1.

III. kcs.

Csernay István