általános iskola; művészeti iskola

A beiratkozás dokumentumai megtalálhatóak a

EURÓPA KUPAGYŐZTES BALATONKENESEI PILINSZKY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA DIÁKJA!!

2024. április 12-13-án Debrecenben megrendezett Európa Kupán 12-13. év korosztályban

Pilinszkyben tovább gyűrűznek a sikerek!

Országos versmondó verseny 3. helyezettje lett Frigyer Boldizsár 7. osztályos diákunk.

2024.április 10-én, a Digitális témahét keretein belül rendeztük meg a hagyományos FELHŐ-TLEN MATEMATIKA versenyünket. A 37 lelkes jelentkező közül a legjobbak oklevelet és kis ajándékot vehettek át.

A verseny eredménye:

Örömmel értesítünk mindenkit, hogy végre elkészült!

Újabb siker a Pilinszkyben!

Ambrus Gábor 2. b osztályos tanuló Veszprém vármegyei matematikai versenyen 1. helyezést ért el!

Májusban lesz az országos döntő, melyre nagy erőkkel készülnek Magyar Csilla tanító nénivel.

2024. április 09-én rendeztük meg a Költészet napja alkalmából meghirdetett Házi versmondó versenyünket, 4 kategóriában. A zsűri tagjai voltak: Álich Klára, Kissné Pethő Ildikó, Börgöndi Viktória.

Óriási sikere volt az Oktatási Hivatal által szervezett jó gyakorlatunk bemutatásának!

Üvegházunk megnyitotta kapuit diákjaink előtt!

Üvegházat 2023 őszére hozta helyre iskolánk tanulói számára Hartai Edvárd és a Balatonkenesei Városvédő Egyesület.

Hálával a szívemben mondok ismét köszönetet.