Tájékoztatás a március havi étkezés befizetéséről

Kedves Szülők és Felnőtt étkezők!

Tájékoztatom Önöket, hogy a 2022. március havi térítési díjak beszedését Filó Ágnes feladatellátó végzi.

Nyomatékosan kérjük betartani a továbbiakban is a következőket: étkezés igénylése hiányzás után és az étkezések lemondása csak írásban, e-mailben lehetséges. Szíveskedjenek igényeiket jelezni az előző nap 13.30 óráig a következő e-mail elérhetőségen: bkenese.elelmezes@gmail.com

2022. február 19-ig Filó Ágnes kiállítja az étkezési díj számlákat. Mindenki átutalásos számlát fog kapni az email címére!

Kérem szíveskedjenek 2022. február 26-ig elutalni a következő bankszámlaszámra:

11748083-15431387

Kérek mindenkit csak abban az esetben utaljon, ha megkapta számláját erre vonatkozóan! Az utalás közlemény rovatába kérjük szíveskedjenek beírni az étkező nevét és a számla számát!

Az étkezési térítési díjak fizetése az iskolásokra és a felnőttekre is vonatkozik!

Az üzleti céllal történő étkezések igénybevételére jelenlegi helyzetben nincs lehetőség, kérjük szíves megértésüket!

Tisztelettel:

Galambos Lászlóné

Kippkopp Óvoda és Bölcsőde

8174 Balatonkenese, Balatoni út 63.