A Játékos képességvizsgálatra a https://forms.gle/NDj974cuc3v48GYa6 linken lehet.

Március 22. a Víz Világnapja. 2024. év mottója: Víz a békéért.

Szerdán kék és fehér pólóban jöttünk iskolába és egy szív formával fejeztük ki a víz fontosságát az életünk minden területén.

Happy hét 2024 keretében az iskola zsibongójában egy héten keresztül vízbár működött, amely a víz ivását népszerűsítette az üdítőitalokkal szemben, valamint a szünetekben vízzel kapcsolatos játékokkal játszhattak a gyerekek.

A 2024/2025. tanévre történő általános iskolai beiratkozás időpontja:

2024. április 18-19. (csütörtök-péntek).

2024. március 20-án került megrendezésre a 2. Ovisuli programunk. Ezúttal idegen nyelv és magyar foglalkozást tartottunk kedves vendégeinknek.

Az idegen nyelvi játékos foglalkozást Igaz Ágnes idegen nyelvi munkaközösség vezető vezette.

Balatonakarattya község ünnepi műsorán diákjaink szerepeltek.

Balatonkenese város ünnepi műsorán tanítványaink szerepeltek.

Balatonkenesei Pilinszky 7. osztályos tanulói adták iskolánkban a március 15-i ünnepi műsort.

A siker tovább fokozódik!