A beiratkozás dokumentumai megtalálhatóak a

EURÓPA KUPAGYŐZTES BALATONKENESEI PILINSZKY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA DIÁKJA!!

2024. április 12-13-án Debrecenben megrendezett Európa Kupán 12-13. év korosztályban

Pilinszkyben tovább gyűrűznek a sikerek!

Országos versmondó verseny 3. helyezettje lett Frigyer Boldizsár 7. osztályos diákunk.

2024.április 10-én, a Digitális témahét keretein belül rendeztük meg a hagyományos FELHŐ-TLEN MATEMATIKA versenyünket. A 37 lelkes jelentkező közül a legjobbak oklevelet és kis ajándékot vehettek át.

A verseny eredménye:

Örömmel értesítünk mindenkit, hogy végre elkészült!

Újabb siker a Pilinszkyben!

Ambrus Gábor 2. b osztályos tanuló Veszprém vármegyei matematikai versenyen 1. helyezést ért el!

Májusban lesz az országos döntő, melyre nagy erőkkel készülnek Magyar Csilla tanító nénivel.

2024. április 09-én rendeztük meg a Költészet napja alkalmából meghirdetett Házi versmondó versenyünket, 4 kategóriában. A zsűri tagjai voltak: Álich Klára, Kissné Pethő Ildikó, Börgöndi Viktória.

Óriási sikere volt az Oktatási Hivatal által szervezett jó gyakorlatunk bemutatásának!