Ugrás a tartalomra
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola
és Alapfokú Művészeti Iskola
Telefon: 06-88-481-844
titkar@pilinszkyiskola.hu
8174 Balatonkenese,
Bajcsy-Zsilinszky u. 10.
OM: 037158/001
Navigation
Hírek
Hivatalos közlemény
Aktuális
Étlap
Veszprémi Tankerületi Központ
KRÉTA elektronikus napló
Híroldalak
moderniskola.hu
eduline.hu
oktatas.hu
tehetseg.hu
Oktatóvideók
Tanulmányi versenykereső
Pályázatok
Felfedezés
Duolingo
Codecombat
Személyiségteszt
TED
edX
Szakképzésről Szülőknek
Iskolánkról
Bemutatkozás
Iskola dolgozói
Szakkörök
Bázisintézmény
Dokumentumok
Általános Iskola
Alap dokumentumok
Helyi tantervek 2013
Helyi tantervek 2014
Helyi tantervek 2020
Kompetenciamérés eredményei
ÖKO Iskola
Rády DSE
Pályázatok
Könyvtár
Étkezés
Tanulók
Tanulók 2021/2022
Tanulók 2020/2021
Tanulók 2019/2020
Tanulók 2018/2019
Tanulók 2017/2018
Tanulók 2016-2017
Tanulók 2015-2016
Fényképek
Beiskolázás
Elektronikus ügyintézés
Képzéseink
Programjaink
Művészeti iskola
Bemutatkozás
Tanszakok és tantárgyak
Tanáraink
Éves munkaterv
Térítési díj, tandíj
Beiratkozás
Művészeti iskola dokumentumai
Kapcsolat
Jelenlegi hely
Címlap
» Órarendek
Órarendek
Órarend
2015/2016-os tanév II. félév Zongora
Séri Márta 30 óra
HÉTFŐ
KEDD
SZERDA
CSÜTÖRTÖK
PÉNTEK
12.30-13.00
Nagy Barbara
Sulyok Fanni
Nagy Barbara
Üllei-Kovács Dóra
Sulyok Fanni
13.00-13.30
Üllei-Kovács Dóra
Boros Luca
Pilászy Piroska
Boros Luca
13.30-14.00
Pilászy Piroska
Nánássy Torda
Faragó Lilla
Németh Dániel
Vass Ádám
14.00-14.30
Rozs Berta
Mispál Árpád
Rozs Berta
Batki Lóránt
Bőczi Fanni
14.30-15.00
Rozs Blanka
Ginál Maja
Mispál Árpád
Nánássy Torda
Rozs Blanka
15.00-15.30
Faragó Lilla
Batki Lóránt
Vass Ádám
Ginál Maja
Batki Floransz
15.30-16.00
Kovács Laura
Gáspár Milán
Kovács Laura
Gáspár Milán
Batki Floransz
16.00-16.30
Miklós Gréta
Puskás Gergely
Miklós Gréta
Berecz Vivien
Puskás Gergely
16.30-17.00
Fincziczki Viktória
Berecz Vivien
Fincziczki Viktória
Komáromi Dezdemóna
Komáromi Dezdemóna
17.00-17.30
Szijártó Boglárka
Szijártó Boglárka
Baksa Zsombor
Bőczi Fanni
Balogh Zóra
17.30-18.00
Németh Dániel
Balogh Zóra
Baksa Zsombor
18.00-18.30
Puskás Anna B.
Szabó Balázs
Szeglet Milán
Puskás Anna
18.30-19.00
Révfalusi Eszter
Szabó Balázs
Szeglet Milán
Révfalusi Eszter
Órarend
2015/2016-os tanév II. félév
Szolfézs
Szabóné Németh Borbála 8 óra
HÉTFŐ
SZERDA
CSÜTÖRTÖK
13:30-14:15
2.évfolyam
HEK/2.-1. Évfolyam
HEK/2.-1. Évfolyam
14:20-15:05
előképző HEK/1
előképző HEK/1
2.évfolyam
15:10-15:55
3-4. évf
3-4. évf
Órarend
2015/2016-os tanév II. félév
Obuczki Katalin 11 óra
KEDD
SZERDA
12.30-13.00
Húri Simon
Húri Simon
13.00-13.30
Éliás Rozália
Éliás Rozália
13.30-14.00
Horáth Anna Katalin
Kiss Hanna
14.00-14.30
Horáth Anna Katalin
Kiss Hanna
14.30-15.00
Varga Gréta
Ferenc Laura
15.00-15.30
Varga Gréta
Ferenc Laura
15.30-16.00
Szabó Emma
Szabó Emma
16.00-16.30
Bödör Viktorina
Bödör Viktorina
16.30-17.00
Modok Andor
Baranovszky Bálint
17.00-17.30
Modok Andor
Baranovszky Dorina
17.30-18.00
Baranovszky Bálint
Baranovszky Dorina
Órarend
2015/2016-os tanév II. félév
Képzőművészet
Gárdonyi Anikó 10 óra
HÉTFŐ
KEDD
SZERDA
CSÜTÖRTÖK
14:00-14:45
2. 3. 4. évfolyam
Előképző 2. és 1. évf.
1. évfolyam
Előképző 1.
14:45-15:30
2. 3. 4. évfolyam
Előképző 2. és 1. évf.
2. évfolyam
Előképző 1.
15:30-16:15
2. 3. 4. évfolyam
16:15-17:00
2. 3. 4. évfolyam
Csatolmány:
2015-16_muveszeti_orarendek.xls