Ovisuli a Pilinszkyben!

2024. március 20-án került megrendezésre a 2. Ovisuli programunk. Ezúttal idegen nyelv és magyar foglalkozást tartottunk kedves vendégeinknek.

Az idegen nyelvi játékos foglalkozást Igaz Ágnes idegen nyelvi munkaközösség vezető vezette.

Idegen nyelvi képzés: 2023. szeptember 1-jétől első osztálytól felmenő rendszerben indult iskolánkban. Cél: 8. évfolyam végére középfokú nyelvvizsga megszerzése.

Vendégeink a magyar foglalkozás alkalmával a mesefeldolgozás egyik módszerével ismerkedhettek meg, Püsök Edina leendő osztályfőnök támogatásával.

Köszönöm Kocsisné Vörösházi Villő alsó munkaközösség vezetőnek a program szervezését, Baloghné Fecsó Zsuzsanna felső munkaközösség vezetőnek a program levezetését.

Köszönöm a Diákönkormányzat támogatását: Revuczky Antónia DÖK alelnöknek, Kerekes-Bor Jázmin, Orsik Adrián, Kovács Jázmin diákönkormányzat tagjainak.

Vezér-Kósa Katalin

főigazgató