Programjaink

A Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola szeretettel várja a leendő első osztályos gyermekeket!

Mozgásfejlesztő program

Testnevelés, egészségfejlesztés  területén a NAT2020 tantervi tartalmai mellett a Kölyökatlétika és Gyöngyhalász modell is megjelenik.

Iskolánk sportprogramja:

AKTÍV ISKOLA : MDSZ  által támogatott testmozgás program, mely a tanulók fizikai és mentális fejlődését, illetve az élethosszig tartó mozgás igény  megteremtését tűzte ki célul.

Magyar Úszószövetség Programja: A Magyar Úszószövetség által meghirdetett Úszó Nemzet Program keretén belül az első és második osztályosaink úszásoktatása valósul meg.

Környezettudatossági programunk:

Balaton parti településünk miatt kiemelt fontosságú a környezetünk óvása, fenntarthatósága. Ennek szellemében neveljük gyerekeinket.

Sportegyesületek szakedzői/ edzői által biztosított edzések:

• karate
  • kosárlabda