Étkezés

A gyermekek ebédeltetése a balatonkenesei óvoda ebédlőjében történik. Lehetőség van, egyszeri és háromszori étkezésre. Az egyszeri étkezés díja 290 Ft, a háromszori 450 Ft. Az egyszeri étkezők csak ebédet, a háromszori étkezők tízórait, ebédet és uzsonnát kapnak. A tízórait és uzsonnát a gyermekek az iskolában ehetik meg.

Igazolás ellenében különböző kedvezmények járnak az étkezési díj csökkentésére. Nagycsaládosoknak, sajátos nevelési igényű, valamint a tartósan beteg gyermekeknek 50% kedvezmény jár. Rendszeres gyermekvédelmi kedvezményben részesülő gyermekek ingyenesen étkeznek.

Ebéd rendelés illetve lemondás az iskola titkárságán személyesen és telefonon lehetséges a 06-88-481-844 és a 06-70-614-42-13 számokon a rendelést és lemondást megelőző nap 14 óráig.

Befizetés minden hónap második keddjén lehetséges az iskola titkárságán. A befizetés napjáról és az iskolával kapcsolatos további információkról a honlapon és az iskola facebook oldalán olvashatnak.