Képzéseink

A Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola szeretettel várja a leendő első osztályos gyermekeket!

Mit tudunk kínálni a szülőknek gyerekeknek?

Idegen nyelvi képzést 1.osztálytól

Idegen nyelvi beszédértési, írás– és olvasási készségek fejlesztése játékos formában.

Emelt szintű képzés matematikából

• MiniLÜK fejlesztő program

Játszva tanulni!  Kitűnően fejleszthető a részképességek széles tárháza.

• Logiscoole

Élménykódolás digitális eszközökkel. Fókuszban a kreativítás és a stratégiai gondolkodás!

• „Felhőtlen matematika” bázisiskolai program

Interaktív tananyagokkal, játékokkal, tesztekkel támogatjuk a logikai és a stratégiai gondolkodás fejlesztését.

Éneklés képesség tanítása

• Belső hallás fejlesztése
  • Külső hallás fejlesztése
  • Zenei memória fejlesztése
  • Énekhang (hangtechnikai fejlesztés)

Érzelmi intelligencia fejlesztése a művészeteken keresztül

Képzőművészet:  délutáni foglalkozásokon olyan technikák kipróbálását ajánlunk, amelyek nem illeszthetők be a hagyományos rajzórai keretbe.

Zeneművészet:  A zenei intelligencia,  a kreatív elemzői, gyakorlati és tapasztalati képességek igényének feltárása ahhoz, hogy megértsük a zene világát.

Választható tanszakok: zongora, furulya és gitár