2016. 10. 28 Kirándulás Budapestre

Kedves Szülők!
2016. október 28-án budapesti kirándulást szervezünk a 7. és 8. évfolyam számára, melyről az őszi szülői értekezleten már tájékoztattuk Önöket.
Néhány, az utazással kapcsolatos információt szeretnénk megosztani az utazókkal.
Reggel 8:00-kor indulunk külön busszal a fővárosba. A programunk egy parlamenti látogatás, valamint a Hadtörténeti Múzeum megtekintése lesz (Sajnos a Terror Háza pénteken délután visszamondta diákjaink fogadását). Érkezés az esti órákban, 17 óra után várható. Az iskolabuszosok le tudnak szállni a szokásos helyeken. Kenesén pedig a lakótelepnél és a sportcsarnoknál áll meg a busz.
Enni- és innivalóról a szülőknek kell gondoskodni, az iskolai étkezők kérhetnek hideg csomagot. Kérjük, hogy a gyerekek öltözéke az időjárásnak és a programoknak megfelelő legyen.
 
Üdvözlettel: a szervezők