Atlétika- mezei futóbajnokság körzeti diákolimpia (Balatonalmádi, 2023.10.09.)

Október 9- én rendezték meg a Vörösberényi Általános Iskola alatti füves területen a mezei futóverseny körzeti döntőjét. Iskolánkat 31 versenyző képviselte a megmérettetésen.

Kiemelkedő eredmények:

A II. korcsoportos fiú csapatunk 8 csapatból a 4. helyen végzett.

Csapattagok: Németh Richárd, Németh Csanád, Pozsonyi Benedek, Török Dénes, Varga- Greman Alexander.

Egyéni versenyben Varga- Greman Alexander 2. helyezést ért el.

A IV. korcsoportos lány csapat a 3. helyen ért célba.

A csapat tagjai: Gróf Lia, Kovács Jázmin, Kungl Hanna, Revuczky Antónia, Vajda Kincső

Iskolánkat képviselték még: Bali Eszter, Fésű Ella, Hamar- Kovács Hanna, Hermann Fanni, Kelemen Lili Andrea, Puskás Bíborka, Várady Kinga, Balla Balázs, Bödör Krisztián, Hegedüs Milán, Kovács Áron, Lukács Balázs, Mohácsi Maxim, Nagy Olivér, Vida Barnabás, Vida Boldizsár, Tóth Levente, Vajda Kincső, Kungl Hanna, Kovács Jázmin, Gróf Lia, Revuczky Antónia, Szőke Dávid, Hegedűs Áron, Horváth Viktor, Szili Olivér.

Gratulálunk a versenyzőknek!