Fedorka SoseVolt VersNap 2024

Pilinszkyben tovább gyűrűznek a sikerek!

Országos versmondó verseny 3. helyezettje lett Frigyer Boldizsár 7. osztályos diákunk.

2024. április 14. rendezte meg a Csizmazia Alapítvány Országos Versmondó versenyét, a "Fedorka SoseVolt VersNap"-ot a szekszárdi Babits Mihály Kulturális Központban.

A "SoseVolt 1" korcsoportban, vagyis a 7-8-9. osztályosok között, Frigyer Boldizsár Attila 7. osztályos tanulónk Arany minősítést szerzett, valamint megkapta a Különdíjat, így korcsoportjának országos 3. helyezettje lett!

A zsűri tagjai voltak: Spisák István és Borbély Sándor színművészek.

Két verssel készült a megmérettetésre Boldizsár: Arany János: V. László - ez már régebbről a tarsolyában volt. Valamint Szabó T. Anna: A mai nap című kortárs versével, mely új ismeretség volt számára ezen az éven.

Felkészítő pedagógus: Baloghné Fecsó Zsuzsanna.

Hálás szívvel gratulálunk a kiemelkedő versenyeredményért és Zsuzsa néninek a felkészítő tevékenységét.

Vezér-Kósa Katalin

főigazgató