Pilinszkys sikerek a futóversenyen

Október 7-én atlétika- mezei futóversenyen vettek részt tanítványaink Vörösberényben.

A II. korcsoportosok versenyén Várady Fanni, Varga- Greman Alexander egyéniben első helyezést értek el.

A 2014-2015-ben született fiúk csapata 2. helyen ért célba. Csapattagok: Varga- Greman Alexander Péter, Takács Bence, Tóth Gellért, Németh Csanád István, Károlyi Miklós.

A IV. korcsoportos lányok szintén a dobogó második fokára állhattak fel. A csapat tagjai: Puskás Bíborka, Fésü Ella, Vajda Kincső, Várady Kinga, Kungl Hanna.

Iskolánkat képviselte még: Fáró Nikolett, Nagy Nóra Panka, Takács Flóra, Berecz Bettina, Török- Kurucz Áron, Pozsonyi Benedek, Rádi Bulcsú, Sára Gergely, Kovács Áron Noel, Hegedüs Milán Ábel, Török Dénes, Németh Richárd Tamás, Kovács Gergely Imre, Tóth Levente, Vida Barnabás, Vida Boldizsár, Lukács Balázs, Balla Balázs, Vesztróczi Botond Ábel.

Mindenkinek gratulálunk!

További fotókért keressétek fel facebook oldalunkat