Tájékoztatás a március 16-án kezdődő sztrájkról

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy iskolánkban a pedagógus egy része részt vesz  a március 16-án kezdődő pedagógus sztrájkban. A sztrájk ideje alatt  a 36/2022. (II.11.) Korm. rendelet alapján az iskola működik, biztosítva a még elégséges szolgáltatást - kivétel a március 16.-i nap vízhiány miatt - a gyerekek felügyelete megoldott lesz, de az órarendjükben történhet változás. Az órarendeket a Krétában, a facebook oldalon, és a honlapon követhetik nyomon, ahová előző nap 16.00 óráig felkerülnek a következő napi információk. Az SNI-s tanulók fejlesztése változatlan formában és személy által zajlik. Az iskolabusz a szokott menetrend szerint közlekedik, az ebédeltetésben sem lesz változás. Mivel az átszervezés miatt délután nem mindig a megszokott pedagógusok felügyelnek a gyerekekre, ezért kérjük mindennap jelezzék, hogy mikor mehet haza gyermekük.

Iskolavezetés