Tájékoztatás a március 8-március 31-ig tartó tantermen kívüli digitális oktatásról

Tisztelt Szülők!

17/2021. (III.5.) EMMI hatarozat alapján: Az iskolákban 2021. március 8-ától 2021. március 31-éig a nevelés-oktatás tantermen kivüli, digitális munkarendben kerül megszervezésre. A tavaszi szünet utáni első tanítási nap 2021. április 7. Gyermekfelügyelet az intézményekben nem kerül megszervezére. A középfokú iskolák már meghirdetett szóbeli vizsgái megtarthatóak és digitális formában is megszervezhetőek. A tanulói adatlapokat 2021. március 23-24-én lehet módosítani.   A módosító tanulói adatlapot 2021. március 25-ig kell megküldeni az Oktatási Hivatalnak.

2021. március 8-án (hétfőn) a tantestület online értekezleten határozza meg a munkarend váltás részleteit, hogy a nevelő-oktató munka minél zavartalanabb biztosítás mellett valósulhasson meg. Ezért a gyerekek hétfői feladata csupán a Classroom illetve a Kréta tanuló felületekre való belépés gyakorlása lesz. Amennyiben probléma merül fel, kérjük jelezzék az osztályfőnököknek. Ha igény merül fel, akkor az iskolában rendelkezésre álló digitális eszközökből a tavalyi évhez hasonlóan biztosítani tudunk  tanulói laptopokat. 

A hétfői értekezlet után tájékoztatjuk Önöket a továbbiakról! Megértésüket és türelmüket köszönjük!

Iskolavezetés