Tájékoztatás az étkezéssel kapcsolatban

Kedves Szülők és Felnőtt étkezők!

Tájékoztatom Önöket, hogy a 2021. május 17.-18.-19.-re kijelölt térítési díjak készpénzes beszedése Radácsné Bíber Erzsébet élelmezésvezető távolléte miatt bizonytalan ideig elmarad!

Aki már leegyeztette 2021. május 10.-ig az előző hirdetés alapján kért időpontig és tudja mennyit kell fizetnie kérem szíveskedjen utalni!

Továbbá akinek 2021. május 13.-ig Radácsné Bíber Erzsébet élelmezésvezető kiállította az étkezési díj számlát és megkapta az átutalásos számlát az email címére az is szíveskedjen utalni! Az utalás közlemény rovatba kérjük szíveskedjenek beírni az étkező nevét és a számla számát!

Nyomatékosan kérjük betartani a következőket: étkezés igénylése hiányzás után és az étkezések lemondása csak írásban, e-mailben lehetséges. Szíveskedjenek igényeiket jelezni az előző nap 14,00 óráig a következő e-mail elérhetőségen: bkenese.elelmezes@gmail.com

Tehát jelenleg csak átutalással lehet fizetni, kérem szíves megértésüket és türelmüket az újabb tájékoztatásig!

Aki utalással fizet azt 2021. május 20.-ig szíveskedjék elutalni a következő bankszámlaszámra:

11748083-15431387

Az étkezési térítési díjak fizetése az iskolásokra és a felnőttekre is vonatkozik!

Köszönöm együttműködésüket!

Tisztelettel:

Galambos Lászlóné

Kippkopp Óvoda és Bölcsőde

8174 Balatonkenese, Balatoni út 63.