Kutatók éjszakája 2024

Az idei szeptember utolsó péntekén ismét nagy kalandra indultunk a Pannon Egyetemre.

Az érdeklődő 7. és 8. osztályos tanulóinkkal részt vettünk a Kutatók éjszakáján, ahol színes-szagos- robbanós kémiai kísérleteket néztünk, bekukkantottunk a vegyészkobold egy napjába, megismerkedtünk a műanyag újrahasznosítás rejtelmeivel és érdekes megfigyeléseket, kísérleteket végezhettünk. A programok végén még jutott idő az egyetemi épületek újrahasznosítható energiaforrás makettjének és az aszfaltszörnyek, motorcsoda kipróbálására is.

Köszönjük a segítő szülők részvételét! Köszönöm az osztályfőnökök támogatását: Igaz Ágnes, Kissné Pethő Ildikó és Kocsisné Vörösházi Villő.

Jövőre is jövünk! Pusztayné Nemes Beáta